Warning: Creating default object from empty value in /home/server520574/ftp/pieknoizdrowie/plugins/system/tcshortcodes/core/tc_shtcodes.php on line 97
PIĘKNO I ZDROWIE - Polityka prywatności
images/Gabinet1/IMG_6425-Kopiowanie.JPG
images/Gabinet1/IMG_6426-Kopiowanie.JPG
images/Gabinet1/IMG_6428-Kopiowanie.JPG
images/Gabinet1/IMG_6477-Kopiowanie.JPG
images/Gabinet1/_MG_6504-Kopiowanie.JPG

Polityka prywatności

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ - 693847310

Polityka prywatności


Piękno i Zdrowie Gabinet Kosmetyki Estetycznej (GKE) Anna Dolata ( Kacperska) jest podmiotem obsługującym stronę internetową pod domeną www.pieknoizdrowie.net.
Strona ma stricte charakter informacyjny i nie są prowadzone na niej żadne czynności związane ze zbieraniem danych osobowych, a tym bardziej związanych z profilowaniem, reklamą, czy też przekazywaniem danych podmiotom trzecim. Dane osobowe to informacje, które umożliwiają osobistą identyfikację.
Mimo wszystko niektóre rozwiązania techniczne wprowadzone na stronie, których celem jest zapewnienie odpowiedniego działania witryny, mogą dla swojego funkcjonowania pobierać pewne dane.
Piękno i Zdrowie GKE bardzo dba o prawidłowe obchodzenie się z danymi swoich użytkowników i klientów, tym samym w poniższej polityce prywatności nastąpi opis funkcji na stronie, jak i prawa użytkownika z tym związane.
Należy pamiętać, że transmisja danych przez Internet (na przykład podczas komunikacji za pośrednictwem poczty e-mail) może zawierać luki w zabezpieczeniach. Pełna ochrona danych przed dostępem osób trzecich nie jest możliwa.
1. Podmiot odpowiedzialny (administrator danych)

Podmiotem odpowiedzialnym za przetwarzanie danych jest

Piękno i Zdrowie Gabinet Kosmetyki Estetycznej
Anna Dolata ( Kacperska)
ul. Piastowa 6/1
72-310 Płoty
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 693847310

2. Dane Server-Log
Dostawca witryny automatycznie zbiera i przechowuje informacje, które Twoja przeglądarka automatycznie przesyła, tzw. Dane Server-Log. Są to:
Typ przeglądarki i wersja przeglądarki
Używany system operacyjny
URL strony odsyłającej
Nazwa hosta komputera uzyskującego dostęp
Czas żądania serwera
dres IP
Dane te nie będą łączone z danymi z innych źródeł.
Podstawą przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, który zezwala na przetwarzanie danych wynikający z prawnie uzasadnionych interesów.

3. Kontakt za pośrednictwem strony internetowej
Ze względu na regulacje prawne, witryna internetowa GKE Anna Dolata zawiera informacje, które pozwalają szybko skontaktować się z naszą firmą i bezpośrednio z nami się komunikować, co obejmuje również ogólny adres tzw. poczty elektronicznej (adres e-mail). Jeżeli osoba, której dane dotyczą, skontaktuje się z administratorem danych pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, dane osobowe przekazane przez osobę, której dane dotyczą, zostaną automatycznie zapisane. Takie dane osobowe, dobrowolnie przekazywane przez osobę indywidualną administratorowi, są przechowywane w celu przetwarzania lub kontaktowania się z osobą, której dane dotyczą. Nie ujawnia się tych danych osobowych stronom trzecim.

4. Rutynowe usuwanie i blokowanie danych osobowych
GKE Anna Dolata przetwarza i przechowuje dane osobowe osoby, której dane dotyczą, wyłącznie przez okres wymagany do osiągnięcia celu przechowywania lub jeśli zostało to określone w europejskich dyrektywach i rozporządzeniach lub w innym prawodawstwie ustawodawczym lub wykonawczym, które podlega GKE Anna Dolata. Jeśli cel przechowywania zostanie pominięty lub upłynie okres przechowywania określony w dyrektywach i rozporządzeniach europejskich lub jakichkolwiek innych ustawach, dane osobowe będą rutynowo blokowane lub usuwane zgodnie z przepisami ustawowymi.

5. Deklaracja dotycząca używania Google Maps
Ta strona korzysta z usługi mapowania Google Maps za pośrednictwem interfejsu API. Dostawcą jest Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.
Aby korzystać z funkcji Map Google, konieczne jest zapisanie adresu IP. Informacje te są zwykle przesyłane i przechowywane na serwerze Google w Stanach Zjednoczonych.
Dostawca tej strony nie ma wpływu na ten transfer danych.
Korzystanie z Google Maps jest w interesie atrakcyjnej prezentacji naszych ofert online i łatwego wyszukiwania miejsc, które wskazaliśmy na stronie. Stanowi to uzasadniony interes w rozumieniu Art. 6 pkt 1 lit. f RODO.
Aby uzyskać więcej informacji na temat postępowania z danymi użytkownika, zapoznaj się z Polityką prywatności Google: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/.

6. Deklaracja dotycząca używania Google Fonts i Hosted Libraries
Dołączamy czcionki ("Google Fonts") dostarczane przez Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.
Ta strona internetowa zawiera zewnętrzne czcionki z Google Fonts. Google Fonts to usługa firmy Google Inc. (USA). Integracja czcionek odbywa się przez wywołanie serwera do Google w USA, gdzie można założyć, że żądania są przechowywane przez Google. Jeśli Twoja przeglądarka nie obsługuje tej funkcji, domyślny krój będzie używany przez komputer do przeglądania.
Więcej informacji na temat Google Webfonts można znaleźć na stronie https://developers.google.com/fonts/faq?hl=en-US&csw=1
Polityka prywatności: https://www.google.com/policies/privacy/
Opt-out: https://adssettings.google.com/authenticated

Hosted Libraries to usługa świadczona przez Google Inc. (USA). Wykorzystanie Hosted Libraries jest wykonywana przez wywołanie serwera do Google w USA, przy założeniu, że żądania są przechowywane przez Google. Jeśli Twoja przeglądarka nie obsługuje tej funkcji, Hosted Libraries nie będą pobierane, co może mieć znaczący wpływ na funkcjonalność strony internetowej.
Więcej informacji na temat Google Webfonts można znaleźć na stronie https://developers.google.com/fonts/faq?hl=en-US&csw=1 Polityka prywatności: https://www.google.com/policies/privacy/

7. Czas przechowywania danych osobowych
Kryterium dotyczącym czasu przechowywania danych osobowych jest odpowiedni ustawowy okres przechowywania. Po upływie tego terminu odpowiednie dane będą rutynowo usuwane, jeżeli nie będą już musiały wypełniać lub zawrzeć umowy.

8. Przepisy prawne lub umowne dotyczące udostępniania danych osobowych; Konieczność zawarcia umowy; Obowiązek podmiotu danych w celu dostarczenia danych osobowych; możliwe konsekwencje braku świadczenia
Podanie danych osobowych jest częściowo wymagane przez prawo (np. Przepisy podatkowe) lub może wynikać z ustaleń umownych. Czasami może być konieczne zawarcie umowy, że osoba dotknięta skutkami przekazuje nam dane osobowe, które następnie muszą zostać przez nas przetworzone. Na przykład osoba, której dane dotyczą, musi podać nam dane osobowe, gdy nasza firma zawiera z nią umowę. Niedostarczenie danych osobowych oznaczałoby, że umowa z daną osobą nie mogła zostać zamknięta. Przed przekazaniem danych osobowych przez osobę zainteresowaną, dana osoba musi skontaktować się z jednym z naszych pracowników. Nasz pracownik poinformuje osobę indywidualnie w każdym indywidualnym przypadku czy podanie danych osobowych jest wymagane przez prawo lub umowę, lub jest wymagane do zawarcia umowy, czy istnieje obowiązek dostarczenia danych osobowych i konsekwencji braku dostarczenia danych osobowych.

9. Prawa osoby, której dane dotyczą
a. Prawo do potwierdzenia
b. Prawo do informacji
c. Prawo do sprostowania danych
d. Prawo do usunięcia danych („Prawo do bycia zapomnianym”)
e. Prawo do ograniczenia przetwarzania
f. Prawo do przenoszenia danych
g. Prawo do sprzeciwu
h. Zautomatyzowanie podejmowanie decyzji w tym profilowanie
i. Prawo do odwołania zezwolenia przetwarzania danych

10. Zmiana polityki prywatności
GKE Anna Dolata zastrzega sobie prawo do zmiany polityki prywatności w każdym momencie i bez uprzedniego informowania o tym fakcie. Zmiany zostaną tutaj opublikowane.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek

10:00 - 18:00

Inne terminy do ustalenia telefonicznie

Jak dojechać?

KONTAKT

Piękno i Zdrowie
Gabinet Kosmetyki Estetycznej
mgr Anna Dolata (Kacperska)
ulica Piastowa 6/1
72-310 Płoty
Tel: 693847310
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.